Ідеї

Про важливість FSC сертифікації
Робота компанії SWISS KRONO Українабула оцінено організацією Лісова опікунська рада (FSC - Forest Stewardship Council), а продукція сертифікована як така, що відповідає вимогам ланцюга зберігання.

Untitled

Що ж це означає для власника майстерні з виготовлення меблів, фабрик, дилерів і кінцевих споживачів: для нас з вами? Почнемо з основ. Людство в цілому, як і кожна нація на нашій планеті, давно відчуває тиск відповідальності за екологію.Це вже невідємний, важливий елемент повсякденного життя кожного з нас. Сьогодні говорити про екологію – вже замало. Кожен повинен докладати зусилля для відновлення та збереження природніх багатств нашої планети. Бізнес також приймає активну участь у забезпеченні та створенні якісного середовища для процвітання майбутніх поколінь. Група SWISS KRONO завжди відповідально ставилася до навколишнього середовища, та дбала про спадок для майбутніх поколінь. Сьогодні ми продовжуємо шлях наших попередників: відповідальне ставлення до навколишнього середовища збереже його для майбутніх поколінь. Матеріал, який виготовляє група SWISS KRONO для задоволення потреб кожного прямого та непрямого споживача, виготовлено з натуральних матеріалів з дотриманням найсучасніших технологій виробництва та міжнародних і вітчизняних стандартів.

Група SWISS KRONO надає велике значення відповідальному використанню ресурсів з моменту свого створення. Деревина – цінна, поновлювана сировина, одна з найбільш екологічно чистих. Важливим є той факт, що деревина, яку підприємства нашої групи використовують у процесі виробництва, одержана під час санітарної вирубки, що сприяє підтриманню оптимальної життєдіяльності екосистеми та навколишнього середовища. Що це означає для мене? – запитаєте ви.

Однією з важливих сертифікацій є FSC - Forest Stewardship Council - Лісова опікунська рада. Вона була заснована в 1993 році групою екологічних організацій, лісових компаній, трейдерів. Поставивши собі за місію сприяти екологічно правильному, соціально та економічно вигідному управлінню лісами світу. На інтерактивній мапі можна знайти інформацію про країну та про компанії зокрема. Для того щоб уявити масштаби та важливість діяльності FSC наведемо коротку історичну довідку: У 1996 році був акредитований перший орган з сертифікації (Rainforest Alliance програма Smartwood), яким була проведена перша сертифікація тикових плантацій в Індонезії і на ринку з’явилася перша продукція з логотипом FSC.

FSC_C127687_MIX_Board

У 1997 році FSC визнав першу національну ініціативу (Швеція), яка розробила перший національний стандарт. Лісова опікунська рада пройшла довгий шлях від блискучої ідеї до її практичного втілення на глобальному рівні. Якщо в 90-х роках ідея створення такої організації швидше нагадувала наукову фантастику, то в наш час більше 15% світової торгівлі лісопаперової продукцією займає сертифікована продукція (за даними UNECE). Станом на 2019 р. схемою FSC в світі сертифіковано понад 199 000 000 (!) га лісів у більше ніж 80 країнах світу і видано більше ніж 37 000 сертифікат ланцюжка поставок в 117 країнах. Акредитовано 36 органів з сертифікації. В 42 країнах є національні партнери FSC.За цей період схвалено 46 національних стандартів. Програми державних закупівель легальних і сертифікованих лісоматеріалів діють більш ніж в 30 країнах світу. Схема сертифікації передбачає кілька невід’ємних елементів. Перший – це сертифікація системи ведення лісового господарства, другий – сертифікація ланцюга постачання продукції, третій – вихід на ринок сертифікованої продукції. На початку відбувається оцінка відповідності лісового господарства сукупності екологічних, соціальних і економічних вимог. Наступний етап сертифікації стосується налагодження системи відстеження руху деревини та іншої продукції з сертифікованих лісових господарств до споживача через усі етапи трансформації сировини в готову продукцію Таким чином, якщо перша складова безпосередньо стосується лісових господарств (FSC FM), то друга – деревообробних і лісоторговельних підприємств (FSC CoC), які використовують деревину з сертифікованих лісів. Проведення сертифікації здійснюється акредитованими компаніями на міжнародному рівні. Такі процедури сертифікації гарантують незалежність, неупередженість та об’єктивність оцінки ведення лісового господарства у будь-якій країні. Лісове господарство в Україні має майже 15-річний досвід FSC сертифікації. 15 липня 2015 року на базі Національного університету біоресурсів та природокористування відбулося урочисте відкриття офісу Національного представництва в Україні. В цей же ж рік, 2015 компанія SWISS KRONO Україна отримала сертифікат FSC (CoC) і щороку успішно проходимо аудит організацією Лісова опікунська рада.

FSC-KronoUkraine_page-0001FSC-KronoUkraine_page-0002

Якщо Ви підтримуєте нашу ініціативу щодо відповідального виробництва, якщо Вам важливо аби ваша продукція деревного походження була виготовлена із екологічно безпечних та якісних ресурсів, якщо Ви дбаєте за репутацію вашого бренду та якість продукту, то пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом деревостружкових плити та їхніх похідних виробництва СВІСС КРОНО на нашому сайті та слідкуйте за нами у соціальних мережах: FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN