Крайка для стільниць

Крайка для стільниць виробництва ТОВ “СВІСС КРОНО” призначена для обробки торцевих поверхонь стільниць. Використання крайки дає змогу захистити стільницю від потрапляння вологи та покращує її естетичні властивості. Крайка виготовлена з ідентичного матеріалу, що й поверхня стільниці, та має аналогічний колір та структуру. Стільниця оброблена крайкою “СВІСС КРОНО” в колір робочої поверхні має вигляд натурального матеріалу (дерево, граніт, метал). На складі  в наявності є крайка до всієї колекції декорів стільниць в товщинах 28 мм та 38 мм.

Характеристики та упаковка крайки “СВІСС КРОНО”

Характеристика Опис
Крайка для стільниць товщиною 28 мм Крайка для стільниць товщиною 38 мм
Довжина

3050 мм ± 10 мм

4100 мм ± 50 мм

Ширина

31 мм ± 0,5 мм

41 мм ± 0,5 мм

Матеріал кромки

Пластик CPL або HPL

Пластик CPL або HPL

Наявність клейового шару

+

+

Властивості клейового шару Клеєвий шар забезпечує приклеювання крайки до торцевої поверхні стільниці на рівних та радіусних ділянках при використанні як кромкувальних станків, так і без спеціального обладнання (за допомогою технічного фену чи інших нагрівальних пристроїв) Клейовий шар забезпечує приклеювання крайки до торцевої поверхні стільниці на рівних та радіусних ділянках при використанні як кромкувальних станків, так і без спеціального обладнання (за допомогою технічного фену чи інших нагрівальних пристроїв)
Упаковка Крайка поставляється у вигляді рулонів діаметром 160±5 мм, запакованих по 10 шт. в картонній коробці Крайка поставляється у вигляді рулонів діаметром 160±5 мм, запакованих по 8 шт. в картонній коробці

Упаковка:

  • картонна коробка – 1 шт.
  • інформаційна етикетка