Supply Department

КЕРІВНИЦТВО

  Volodymyr Yantukh 
purchasing director
volodymyr.yantukh@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8664
 
profil-m_w180h180zc1q95 Kostiantyn Dymarchuk
senior purchasing officer
kostiantyn.dymarchuk@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8668

ВІДДІЛ ПОСТАЧАННЯ (КАМ’ЯНКА-БУЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС)

Yevheniia Dmytryshyn 
purchasing officer
yevheniia.dmytryshyn@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8624
profil-m_w180h180zc1q95 Vasyl Prus
purchasing officer
vasyl.prus@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8760
userpic Anna Gnidets
purchasing officer
anna.hnidets@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8652
userpic Roman Bogachevsky
purchasing officer
roman.bohachevskyi@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8687

ПІДРОЗДІЛ ПОСТАЧАННЯ ІМПОРТУ

баранецький Oleksandr Baranetskyj
purchasing officer (import department)
oleksandr.baranetskyi@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8635
userpic Olha Kolesnyk
purchasing officer (import department)
olha.kolesnyk@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8665

ВІДДІЛ ПОСТАЧАННЯ (СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ БРОШНІВ-ОСАДА)

  Taras Korneliuk 
senior purchasing officer
taras.korneliuk@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8735
 
  Nataliia Mahnovska
purchasing officer
nataliia.mahnovska@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8709
 

ВІДДІЛ ПОСТАЧАННЯ (СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ СОЛОНИЦІВКА)

  Mykola Pyrozhok 
logistics specialist
mykola.pyrozhok@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8145

ВІДДІЛ ЛОГІСТИКИ

  Serhii Ivashchuk 
logistics manager
serhii.ivashchuk@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8620
 
  Taras Kalinovskyi
logistics manager
taras.kalinovskyi@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8683
 
Andrii Bodnar
logistics specialist
andrii.bodnar@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8594

ВІДДІЛ ПОСТАЧАННЯ ЛІСОСИРОВИНИ

 profil-m_w180h180zc1q95 Dmytro Strazhnyk
timber purchasing officer (Kamianka-Buska)
dmytro.strazhnyk@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8675
  Liubomyr Liudkevych
timber purchasing officer (Broshniv-Osada)
liubomyr.liudkevych@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8755
 
 userpic Oksana Ostras
timber purchasing officer (Solonytsivka)
oksana.ostras@swisskrono.com
тел: +38 089 226 8141