Перепакування та кур’єрська доставка стільниць

У СВІСС КРОНО знають та чують потреби клієнтів. Адже у нас ви можете замовити послугу перепакування стільниць. Для кожного покупця стільниць SWISS KRONO є доступною послуга індивідуальної упаковки кожної окремої стільниці в цупку поліетиленову плівку для їхнього додаткового захисту.

4864 BS touch of madness

При купівлі стільниці зі стандартної колекції SWISS KRONO кожен покупець також може замовити адресну доставку товару кур’єрською службою. Доставка здійснюється перевізником “Нова пошта” від однієї одиниці товару. Оформити кур’єрську доставку можна в офісах компаній-партнерів SWISS KRONO. За цим посиланням ви можете переглянути перелік компаній-партнерів на території України.

Придбали стільницю «СВІСС КРОНО», а крайку до неї?

_DSC9908d
Компанія «СВІСС КРОНО» постійно працює над тим, щоб запропонувати нашим клієнтам комплексний підхід, адже у створенні оптимальних рішень чи то для офісу, чи для дому, кожна деталь має значення. Колекція кухонних стільниць «СВІСС КРОНО», включаючи 34 нові декори, дозволяє вибрати стільницю на будь-який смак. А для того щоб Ваша стільниця мала бездоганний вигляд та довго і надійно служила Вам, ми пропонуємо до неї відповідну крайку власного виробництва.

Крайка для стільниць призначена для облицювання торцевих поверхонь стільниць. Використання крайки дає змогу захистити стільницю від потрапляння вологи та покращує її естетичні властивості. До всіх декорів стільниць стандартної колекції «СВІСС КРОНО» ми пропонуємо крайку, яка виготовлена з ідентичного матеріалу (пластику CPL/HPL), що й поверхня стільниці, та має аналогічний колір та структуру.

Стільниця, оброблена відповідною крайкою «СВІСС КРОНО» в готовому виробі має вигляд натурального матеріалу (дерево, мармур, камінь, бетон). Вся крайка до стільниць постійно підтримується на складі і є доступною у форматах 3050/4100х31мм та 4100х41мм для стільниць товщиною 28 та 38мм відповідно.

Новий декор ЛДСП

Хочемо представити Вам ще один новий декор ЛДСП, колекції ONE WORLD Ukraine, який ми обирали разом з дизайнерами і який стане гарною заключною нотою нової колекції ЛДСП, виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО»:

4225 OW ДУБ АРТІЗАН

Артізан означає ремісник. При створенні даного декору за основу було взято малюнок та структуру каркасної деревини. В даному декорі дуже добре передано старовинний характер дуба і надано йому виразного індустріального вигляду.

Декор 4225 OW Дуб Артізан вже є доступний для продажу в форматі 2800*2070мм, в товщинах 16 та 18мм.

4225 OW Дуб Артізан

4225 OW 4225 (2)

Нова колекція стільниць ONE WORLD Ukraine 2019

Шановні партнери!

З радістю представляємо Вам нову колекцію Стільниць виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО» ONE WORLD Ukraine 2019.

До колекції ввійшли 34 нові декори, що поділяються на 4 категорії: дерево, мармур, камінь|бетон та фантазійні. Всі декори вже є доступні для продажу у форматі 4100*600 мм в двох товщинах – 28 і 38 мм.

З переліком декорів та їхніми фото можна ознайомитись тут. Стільниці нової колекції ONE WORLD Ukraine 2019 мають також багато нових структур.

Також в даній колекції ми раді представити Вам новий профіль R3, який надає стільницям більш сучасного вигляду. В профілі R3 представлені 26 декорів стільниць нової колекції у товщині 38 мм.

профіль R3

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі клієнти та партнери!
Від усього колективу ТОВ «СВІСС КРОНО» сердечно вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо Вам сил та натхнення для нових звершень, успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, добробуту та благополуччя.
Нехай прекрасні зимові свята принесуть Вам мир, спокій і впевненість у майбутньому!

merry x-mas

День Святого Миколая

Вже за традицією компанію СВІСС КРОНО знову долучилась до щорічної організації Дня Святого Миколая для наймолодших мешканців Кам’янки-Бузької, Брошнева-Осади та Солоницівки.

Цього року Святий Миколай з нашою допомогою роздав майже 1500 солодких подарунків у десяти дитячих садочках.

Дітки як завжди старанно готувались до цього свята, зустрічали Миколая святковими віршами та піснями і обіцяли бути чемними та слухняними, щоб наступного року Святий Миколай знову до них завітав.

IMG-2578 IMG-2573 IMG-2607 IMG-2610

Майстер клас із надання долікарняної допомоги у Солоницівському підрозділі ТОВ “СВІСС КРОНО”

11 та 12 жовтня 2017року для працівників Солоницівського підрозділу ТОВ «СВІСС КРОНО» було проведено «Майстер клас» з надання долікарняної  допомоги постраждалим в результаті нещасних випадків.
«Майстер клас» проводили інструктори Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної Медичної Допомоги. 57 працівників підприємства ознайомилися з методами надання допомоги постраждалому при втраті свідомості, зупинці дихання та серцебиття. Працівники змогли практично використати набуті знання при роботі з манекеном.
Також було проведено навчання по методиці накладання пов’язок на рани, мобілізації переломів та травматизмі органів зору. Навчання пройшло в живому та інтенсивному спілкуванні аудиторії з інструкторами. Програма була цікавою і частково новою для присутніх на проведеному заході.

Read More

Зміни у Стандартній колекції ЛДСП

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас, що у зв`язку із високим попитом на декор D 088 PR Вишня Оксфорд переміщений до другої цінової групи,що робить даний декор ще більш доступним.

Оновлену колекцію ЛДСП Ви можете завантажити тут

Зміни у Стандартній колекції ЛДСП

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас,що із стандартнрої колекції ЛДСП виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО» виводяться наступні декори:

Актуальні залишки декорів на складі Ви можете отримати у менеджера,який Вас обслуговує.

Оновлену стандартну колекцію ЛДСП Ви можете завантажити тут

Зміни у стандартній колекції стільниць

Time-for-Change

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас,що із стандартної колекції стільниць виробництва ТОВ “СВІСС КРОНО” виведено наступні декори в товщині 28 мм:

Детальну інформацію про залишки декору на складі Ви можете отримати у менеджера,який Вас обслуговує.

Оновлену стандартну колекцію Ви можете завантажити тут

Page 1 of 15
123415