Майстер клас із надання долікарняної допомоги у Солоницівському підрозділі ТОВ “СВІСС КРОНО”

11 та 12 жовтня 2017року для працівників Солоницівського підрозділу ТОВ «СВІСС КРОНО» було проведено «Майстер клас» з надання долікарняної  допомоги постраждалим в результаті нещасних випадків.
«Майстер клас» проводили інструктори Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної Медичної Допомоги. 57 працівників підприємства ознайомилися з методами надання допомоги постраждалому при втраті свідомості, зупинці дихання та серцебиття. Працівники змогли практично використати набуті знання при роботі з манекеном.
Також було проведено навчання по методиці накладання пов’язок на рани, мобілізації переломів та травматизмі органів зору. Навчання пройшло в живому та інтенсивному спілкуванні аудиторії з інструкторами. Програма була цікавою і частково новою для присутніх на проведеному заході.

Read More

Зміни у Стандартній колекції ЛДСП

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас, що у зв`язку із високим попитом на декор D 088 PR Вишня Оксфорд переміщений до другої цінової групи,що робить даний декор ще більш доступним.

Оновлену колекцію ЛДСП Ви можете завантажити тут

Зміни у Стандартній колекції ЛДСП

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас,що із стандартнрої колекції ЛДСП виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО» виводяться наступні декори:

Актуальні залишки декорів на складі Ви можете отримати у менеджера,який Вас обслуговує.

Оновлену стандартну колекцію ЛДСП Ви можете завантажити тут

Зміни у стандартній колекції стільниць

Time-for-Change

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас,що із стандартної колекції стільниць виробництва ТОВ “СВІСС КРОНО” виведено наступні декори в товщині 28 мм:

Детальну інформацію про залишки декору на складі Ви можете отримати у менеджера,який Вас обслуговує.

Оновлену стандартну колекцію Ви можете завантажити тут

Компанія SWISS KRONO стала офіційним партнером Чемпіонату бригад швидкої медичної допомоги , який проходив  6-8вересня 2017 року та був організований комунальним закладом Львівської обласної ради , Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф . В заході брали участь бригади швидкої медичної допомоги Львівщини та сусідніх областей західного регіону України, а також команди з Польщі та Чехії.

Даний захід дав можливість підвищити професійний рівень медичного персоналу бригад швидкої допомоги та екстреної медичної допомоги Львівської області ; відпрацювати дії медичного персоналу України та Польщі на випадок виникнення виникнення надзвичайних ситуацій.

8O2A1397 8O2A2285 8O2A2286 8O2A2287 8O2A2383 8O2A2453 8O2A2454 8O2A2456 8O2A2458 8O2A2462

Дитяче свято на ТОВ “СВІСС КРОНО”

2 вересня 2017 року компанія “СВІСС КРОНО” організувала свято для дітей працівників компанії. Свято відбувалося на території виробничої філії ТОВ “СВІСС КРОНО” у місті Кам`янка-Бузька. Основною метою даного свята було показати дітям,де працюють їхні батьки. В рамках свята дітки мали можливість відвідати екскурсію на виробництво ламінованої плити та будівельної плити OSB/3, взяти участь у веселих конкурсах і розвагах та виграти безліч призів; покататися на сігвея, гіробордах, електробайках та велосипедах і скуштувати смачну їжу та морозиво.

1918816 210 4 5     11 14  17  19 22

2529

Сподіваємося,що наші маленькі гості весело провели часи на нашому святі!!!

Навчання із основ порятунку життя працівників на виробницій філії ТОВ “СВІСС КРОНО” у смт. Брошнів-Осада

17 та 22 серпня  2017 року для працівників структурного підрозділу Брошнів-Осада ТОВ «СВІСС КРОНО» було проведено навчання з основ порятунку життя працівників. В рамках майстер-класів, під керівництвом досвідчених інструкторів, працівники змогли відпрацювати отримані теоритичні знання на професійних манекенах-тренажерах, освоїти алгоритми дій на місці виникнення надзвичайної події, навчилися надавати необхідну для збереження життя та здоровя людини домедичну допомогу.
Тренінг проводили завідувач навчально-тренувального відділу, лікар – інструктор КЗ “ІФОЦЕМЕД та МК”  Перчик Маряна, а також  інструктора Голубовський Олег та  Сіянчук Тетяна. За результатами тренінгу працівники структурного підрозділу отримали сертифікат з надання домедичної допомоги

Безымянный

1 3 4 5 6

 

Зміна брендування стільниць SWISS KRONO

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас, що компанія SWISS KRONO більше не використовує для брендування стільниць логотип

       photo
Відтепер вся ламінована плита та стільниці нашого виробництва будуть об`єднані під єдиним брендом ONE_Ukraine_ver1
На майбутнє, у всіх рекламних та маркетингових матеріалах для стільниць та ЛДСП буде використовуватися єдиний логотип ONE WORLD UKRAINE.

Екскурсія на заводи ТОВ “СВІСС КРОНО” клієнтів компанії ВіЯр

20 і 21 липня 2017 року, в рамках святкування п’ятнадцятиріччя нашого партнера компанії ВиЯр, нами була організована екскурсія на виробничі філії ТОВ “Свісс КРОНО” для клієнтів компанії ВиЯр, які є лідерами із закупівлі продукції нашого виробництва.

1

Read More

Декор 3054 BS Танжерин виводиться з колекції ЛДСП

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вас,що декор 3054 BS Танжерин виводиться із колекції ламінованої плити ТОВ “СВІСС КРОНО”. Даний декор у товщині 16 мм відсутній на складі і в майбутньому  виготовлятися не буде. Актуальні залишки декору у товщині 18 мм Ви можете отримати у менеджера,який Вас обслуговує.

BeFunky Collage

Page 1 of 14
123414