Продукція ТОВ «СВІСС КРОНО» отримала Атестат E[D2020]

Шановні партнери та клієнти!

Компанія «СВІСС КРОНО» є одним з перших українських виробників деревостружкових плит, який виконує високі вимоги нових стандартів.

6 листопада 2019 року продукція ЛДСП ТОВ «СВІСС КРОНО» отримала Атестат E[D2020], виданий сертифікаційним органом WKI (Брауншвайг, Німеччина). Даний Атестат засвідчує дотримання вимог Постанови про заборону хімічних речовин та «Закону про хімічні речовини» (ChemVerbotsV), які набувають чинності у Німеччині з 01.01.2020 року щодо вмісту вільного формальдегіду.

Цей закон визначає вміст вільного формальдегіду в продукції на рівні ≤ 0,1 ppm, що еквівалентно 4мг формальдегіду/100г сухої плити або класу емісії Е 0,5 та поширюється на продукцію з деревини. Відповідно до нового закону, деревинні матеріали з покриттям і без покриття (деревностружкові плити, столярні плити, фанерні плити і дерево-волокнисті плити) не повинні розташовуватися на ринку Німеччини, якщо рівень концентрації формальдегіду в повітрі випробувального приміщення, викликаний деревним матеріалом, перевищує встановлену норму 0,1 ppm.

Наявність Атестату E[D2020] є підтвердженням того, що деревостружкова плита компанії «СВІСС КРОНО» є безпечною для екології та нешкідливою для здоров’я людини.

Відтак, рівень екологічності продукції ТОВ «СВІСС КРОНО» зростає: донедавна плитна продукція нашої компанії відповідала європейському стандарту емісії E1, а відтепер ще і E[D2020].

сертифікат

SWISS KRONO HUB – платформа для дизайнерів та меблярів

У липні 2019 року розпочала діяльність платформа SWISS KRONO HUB. Спершу стартували презентаційні івенти на базі заводу у місті Кам’янка-Бузька, Львівської області.  Які продовжились циклом широкоформатних локальних івентів у містах-мільйонниках України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро.

зображення_viber_2019-10-10_15-53-04

Завдяки нашим учасникам SWISS KRONO HUB запрацювала як платформа, що об’єднала всіх хто працює у меблевій галузі: меблярів, дизайнерів та дилерів. Окрім цікавих презентацій від експертних спікерів всі гості працювали у воркшопах над створенням мудбордів (яких ще називають inspiration boards) де розробляли своєрідне прев’ю майбутнього дизайну. Такі мудборди допомагають презентувати і узгодити з клієнтом візуальні складові проекту. Наші гості спілкувались, ділились ідеями та враженнями, які стануть практичними інструментами в роботі з клієнтами, замовниками та базою для майбутніх проектів. Адже вагома частка усіх презентацій та воркшопів була присвячена дизайну, а «дизайн – це не те як річ виглядає, а те – як вона працює».

Загалом SWISS KRONO HUB охопив понад 1500 учасників у п’яти областях України, які разом склали більше 200 мудбордів з використанням взірців ЛДСП та Стільниць виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО».

зображення_viber_2019-11-04_13-07-17

Наступними будуть Молдова та Угорщина,  де на презентаційних івентах, в рамках платформи SWISS KRONO HUB, експортні клієнти зможуть дізнатись більше про продукти ТОВ «СВІСС КРОНО» та як вдало використовувати їх в дизайні інтер’єру.

зображення_viber_2019-11-04_13-07-16

Тож вже скоро зустрічайте анонс наступного івенту у Молдові, який запланований на останній тиждень листопада 2019 року.

Вітаємо з Днем працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості!

Дорогі друзі та партнери, вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості!
Ця професія – одна з тих, що становлять основу добробуту країни, її фундамент. Нехай у ваших оселях панує мир та злагода, достаток та процвітання. Бажаємо вам міцного здоров’я, радості, віри, надії та впевненості у завтрашньому дні. Будьте кращими, успішними і щасливими!зображення_viber_2019-09-09_13-35-19

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні партнери!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України прийміть щирі вітання від усього колективу ТОВ «СВІСС КРОНО»! Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

З нагоди 28 річниці Незалежності нашої Держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

_DSC4467

SWISS KRONO HUB у містах України

Після проведених широкоформатних івентів у місті Кам’янка-Бузька компанія SWISS KRONO розпочала цикл локальних івентів у містах України: Києві, Одесі та Харкові. В рамках цих івентів у Києві та Одесі проведено презентації комерційного директора ТОВ «СВІСС КРОНО» – Ірини Федірко та запрошеного спікера – члена правління УАМ, власника компанії 100% інтер’єр! – Віталія Івахова. Формат презентацій доповнено цікавим воркшопом: кожен учасник зміг реалізувати кейс з дизайну, попрацювавши в групах над створенням мудбордів (панелей настрою). Наприклад, яким має бути інтер’єр у стилях лофт та скандинавський з вікнами на північ або на південь. Кожна група підбирала до свого завдання матеріали для фасадів та стільниць з колекції ONE WORLD Ukraine і доповнювала їх текстилем, склом, металом, посудом. Жоден із складених мудбордів не був схожим на інший та виконаний на високому професійному рівні.

зображення_viber_2019-08-19_10-19-44

«Презентація вдало підкріплена практичним заняттям – воркшопом, який корисний як для меблевиків, так і для дизайнерів, адже кожен із запропонованих та складених мудбордів можна одразу використовувати в роботі,» – поділась враженнями Анастасія, представник компанії «Квадро».

Ми продовжуємо наші презентації та наступним містом буде Харків. Тож запрошуємо усіх до SWISS KRONO HUB в м. Харкові, 28-29 серпня 2019. Локація: “FABRIKA SPACE” (Сірий зал) , вул. Благовіщенська, 1.

зображення_viber_2019-08-19_10-22-58

зображення_viber_2019-08-19_14

зображення_viber_2019-08-19_10-19-55_2

зображення_viber_2019-08-19_10-19-56_

Зареєструватись можна у Вашого дилера.

Перші враження про SWISS KRONO HUB

Шановні колеги та партнери, 26 та 27 липня 2019 року ми продовжуємо зустрічі у SWISS KRONO HUB. Чекаємо на Вас. З усіма організаційними запитаннями та пропозиціями просимо звертатись на адресу: ua.swisskronohub@swisskrono.com або тел: +380892268602

Ділимося з вами чудовими фото та гарним настроєм.

«Я одними з перших відвідав SWISS KRONO HUB, на території заводу у місті Кам’янка-Бузька. Програма дійства була насиченою та цікавою, для багатьох учасників це була продуктивна зустріч. ТОВ СВІСС КРОНО не лише привідкрило завісу виробництва, та показало як виготовляються ЛДСП і стільниці. SWISS KRONO HUB – це, направду, спільнота професіоналів котрі працюють в меблевій галузі, ми дізнались про напрямки у сучасному дизайні меблів, почерпнули нові ідеї, зустрілись та поспілкувались з колегами. Бажаю продовжувати працювати в обраному напрямку. Успіху вам,» – поділився враженнями Володимир Печений, керівник ДАСК центру у місті Львів.

IMG_9603

IMG_9391

IMG_8919

IMG_9182

Стартував SWISS KRONO HUB, запрошуємо долучатись!

0-02-04-cd5948a717a2ebf9239468b402ad814676b607ba1c33fc2da5487f447cdaefbb_50bd62fd

18 липня 2019 року на території заводу ТОВ “СВІСС КРОНО” у місті Кам’янка-Бузька розпочалась серія презентаційних івентів  у рамках SWISS KRONO HUB – платформи, що об’єднує однодумців і професіоналів для обміну досвідом та реалізації ідей, спрямованих на розвиток меблевої галузі. Щоб побачити, як працює виробництво, дізнатись про сучасні тенденції та напрямки в дизайні меблів, отримати натхнення та провести кілька годин у колі однодумців до нас завітало понад 200 гостей.

Учасники SWISS KRONO HUB здійснили екскурсію підприємством, яку для них спеціально підготували та провели Ірина Литвин, інженер-технолог, фахівець з якості та Роман Лехів, головний інженер ТОВ СВІСС КРОНО. Після екскурсії до гостей з вітальним словом звернувся Анджей Зайонц, Генеральний директор ТОВ СВІСС КРОНО. Ірина Федірко, комерційний директор, привітала гостей та розповіла про те, як змінилась компанія СВІСС КРОНО впродовж останніх років: про досягнення, інвестиції в нове обладнання, сучасні мегатренди.

Продовжилась зустріч презентацією  експертного  спікера Віталія Івахова, власника компанії «100% інтер’єр!», автора і ведучого програми «100% інтер’єр!» про інтерєрну стилістику. Про те чи потрібен дизайнер меблевику, що таке дизайн загалом, як працювати сучасним майстрам меблевої справи, де черпати натхнення та нові ідеї та безліч цікавої й корисної інформації про декори, структури та колекції ЛДСП та стільниць виробництва СВІСС КРОНО – запрезентували гостям.

Запрошуємо усіх бажаючих на наступні  івенти вже 26 та 27 липня 2019 року у рамках  SWISS KRONO HUB на базі підприємства у місті Кам’янка-Бузька, Львівської області.

При виникненні запитань та побажань просимо контактувати : ua.swisskronohub@swisskrono.com або  тел: +380892268602

0-02-04-e15f62faec1f902c358ff13d33e379df0563b60a4760c02c3bdcc9b1cf528363_f17990da

Вітаємо з державним святом – Днем Конституції України!

Вітаємо усіх з великим державним святом – з Днем Конституції України!

Конституція – це не лише Основний закон, це відображення наших фундаментальних цінностей. Цінностей свободи, справедливості, демократії, правової держави та миру!

Шануймо символ нашої державності, ідеї та принципи, за якими живе Україна та захищаймо їх разом!

_DSC4559

ТОВ «СВІСС КРОНО» підтримало «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»

Наше підприємство стало одним із офіційних спонсорів даного заходу. Змагання відбувались у місті Львові 22 та 23 червня 2019 року, на проспекті Свободи. Учасниками змагань стали 29 команд рятувальників ДСНС з усієї України. Українські рятувальники долучились до світових змагань «Firefighter Combat Challenge» на яких визначаються найсильніші, найспритніші та найвитриваліші рятувальники за міжнародним форматом. Це було цікаве та захоплююче дійство. ТОВ «СВІСС КРОНО» підтримала таку ініціативу, адже на нашому підприємстві знають, що саме завдяки таким змаганням, шліфуються та вдосконалюються навички, необхідні для прийняття швидких і чітких рішень у разі виникнення небезпеки.

зображення_viber_2019-06-24_11-50-11

Запрошуємо до SWISS KRONO HUB

Шановні партнери!
Запрошуємо Вас та Ваших партерів на презентаційний івент до SWISS KRONO HUB, який відбудеться 18-19 липня 2019 року в м. Кам’янка-Бузька Львівської області.
Ми підготували подію для всіх, хто бажає відкривати для себе щось нове, генерувати ідеї, знайомитись з колегами та обмінюватись досвідом.
У програмі івенту «СВІСС КРОНО»: презентація від спеціального гостя-спікера Віталія Івахова, члена Правління УАМ, власника компанії «100% інтер’єр!», а також екскурсія заводом, подарунки та незабутні враження.
Ми розповімо про тренди та тенденції в дизайні, покажемо як проектувати взаємодію між mood-board і дизайном інтер’єру і ще багато цікавого!

Електронна реєстрація на подію триватиме до 30 червня 2019 року. Зареєструватися можна за посиланням або через QR-код.

Гостинно запрошуємо! Не пропустіть!

горизонт_картинка

Page 1 of 17
123417