6 нових декорів OW Global

З радістю повідомляємо Вам, що ми доповнили наш асортимент декорів ЛДСП шістьма новими унікольорами з колекції ONE WORLD Global, які представлені у структурі VL:

 • U540 VL КАМ’ЯНИЙ СІРИЙ
 • 3057 VL СІРА ЛАВА
 • 3062 VL ПРАЛІНЕ
 • 3189 VL  ТРЮФЕЛЬНИЙ
 • U544 VL СІРО-ПОЛЬОВИЙ
 • U162 VL ГРАФІТОВИЙ

Перелічені декори є зараз трендовими на ринку, добре продаються у SWISS KRONO Group та гарно комбінуються з деревоподібними декорами колекції ЛДСП ONEWORLDUkraine 2018. Завдяки використанню цих декорів Ви зможете створити цікаві дизайнерські рішення, щоб задовольнити смаки Ваших клієнтів.

Дані декори вже є доступні для продажу в форматі 2800*2070мм, в товщинах 16 та 18мм. Фото декорів можна переглянути тут.

U544-VL-Szary-lakowy_A4

На думку українців SWISS KRONO – одна з найбільш привабливих компаній-роботодавців

Вперше в Україні відбулась урочиста церемонія нагородження найпривабливіших роботодавців за результатами незалежного міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research, Україна-2019. В рамках заходу компанія ANCOR Ukraine та міжнародна корпорація Randstad представили підсумки дослідження і нагородили найпривабливіших роботодавців.

Глобальне дослідження привабливості бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research в 2019 році охопило понад 200 000 респондентів в цілому світі. Цього року до проекту приєдналися дві країни, Норвегія та Україна! Таким чином, число країн-учасниць дослідження досягло 32. Всі країни дослідження становлять 75% відсотків світової економіки, сукупні дані також характеризують глобальні тренди на світовому ринку праці.

В українському дослідженні взяли участь 9 498 респондентів, розподілених за статтю, віком, рівнем освіти та географічною представленістю. В опитуванні взяли участь як працевлаштовані співробітники, так і ті українці, які зараз знаходяться в процесі пошуку роботи, представники різних індустрій та професій віком від 18 до 65 років.

Крім оцінки привабливості компаній-роботодавців, респонденти відповідали на питання щодо вибору нового місця роботи. Також було проаналізовано тренди, характерні для представників різних поколінь. У нашій країні респонденти оцінили 150 найбільших роботодавців: 75 українських і 75 міжнародних компаній.

У галузі «Будівельні матеріали»  нагороду отримала компанія SWISS KRONO.

Респонденти оцінювали компанії за такими критеріями: фінансова платоспроможність, застосування найпередовіших технологій, хороша репутація, гарантії зайнятості, кар’єрне зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера, баланс між роботою та особистим життям, приваблива заробітна плата й соціальний пакет.

За матеріалами eba.com.ua

_f73f9be7 (2)

SWISS KRONO Group отримала  відзнаку «Висока якість продукції» в рамках премії Іnterzum award: інтелектуальний матеріал і дизайн 2019

interzum-award-63-1024x68320 травня 2019 в рамках  премії Interzum award: інтелектуальний матеріал і дизайн 2019, Фабіан Келікер, керівник маркетингу SWISS KRONO Group разом з дизайнером меблів Чіло Рьомер, отримали відзнаку “Висока якість продукції” за розробку меблів “Agile Cell”, виготовлених з SWISSCDF.

Світ праці змінюється швидше, ніж будь-коли раніше. Відкриті робочі місця, нові робочі концепції та простори спільного використання – це лише частина з багатьох сучасних трендів. “Ключовим принципом було побудувати меблі, що дозволили б отримати дуже високий ступінь багатофункціональності лише з кількох частин”, – говорить Чіло Рьомер, дизайнер “Agile Cell”.

“Agile Cell” – це модульна частина офісних меблів на колесах, яка допомагає користувачам пристосовувати приміщення та робочі місця до їх індивідуальних потреб. Вона має широкий спектр застосувань – як стійку для приймальних приміщень, як роздільник приміщень, як фліпчарт або дошку, так і безшумну робочу станцію, і багато іншого. Окремі деталі можуть бути зібрані без інструментів. Всі аксесуари зроблені з одного і того ж матеріалу для гармонійного зовнішнього вигляду.

SWISSCDF – це компактна, пофарбована в чорний колір ДВП (> 1000 кг / м3), високою щільністю і естетичною привабливістю для того, щоб продукти були неймовірно стабільними і візуально привабливими. “За допомогою цих офісних меблів ми хочемо продемонструвати потенціал SWISSCDF, – коментує Фабіан Келікер, керівник маркетингу SWISS KRONO Group. Компактна плита (CDF) має міцність і універсальність, що надає меблям максимальної гнучкості”.

Весь асортимент декорів “ONE WORLD Swiss Collection” від SWISS KRONO доступний для покриття панелей SWISSCDF. В даному випадку це декор CamuStyle TX, який був удостоєний нагороди німецького дизайну 2019 року.

Премією “Interzum: інтелектуальний матеріал і дизайн” відзначаються кращі продукти в індустрії міжнародного постачання меблів. Участь у конкурсі дизайну беруть зареєстровані експонати Interzum. Група експертів оцінює їх дизайн, функціональну якість та інноваційний потенціал. Після чого переможець відзначається нагородою “Висока якість продукції” за особливі характеристики дизайну за формою і функціональністю.

SWISS KRONO GROUP на Interzum 2019

В період з 21 по 24 травня SWISS KRONO Group брала участь в міжнародній меблевій виставці Іnterzum 2019 в місті Кельн (Німеччина). На стенді площею 403 m³ заводи Групи з Швейцарії, Польщі, Франції, Росії та України представили свої останні оновлення.

зображення_viber_2019-05-24_09-17-53

З концепцією “Єдиний світ життєвих просторів” стенд SWISS KRONO Group сфокусувався на чотирьох глобальних мегатрендах: персоналізація, комунікація, урбанізація та здоров’я. Секції на стенді були класифіковані згідно цих мегатрендів. Також ці тренди стали фундаментом, який об’єднав всі інноваційні продукти, що презентувала наша Група – продукти, які пропонують рішення відповідно до цих тенденцій і задовольняють індивідуальні потреби різних груп клієнтів.

На спеціально продуманій «Клієнтській прогулянці» відвідувачі змогли ближче ознайомитися зі стендом та отримати натхнення на основі своїх індивідуальних смаків з прив’язкою до актуальних тенденцій та трендових продуктів.

Продукти, що були представлені на виставці Іnterzum 2019:

 • ONE WORLD Collection – для індивідуально розроблених житлових приміщень у всьому світі
 • ONE WORLD AR Interior Designer App – мобільний додаток, що поєднує в собі віртуальні та реальні простори
 • BE.YOND – деревостружкова плита з класом емісії на рівні природної деревини
 • C-HPL – перша безперервна синхронна структура HPL
 • SWISS KRONO на interzum-PIAZZA “Trends in Surfaces & Wood Design”

зображення_viber_2019-05-24_09-17-128зображення_viber_2019-05-24_09-17-28зображення_viber_2019-05-24_09-16-58

Декор U164 PE Антарцитовий

Шановні партнери!

Повідомляємо Вам про розширення асортименту ЛДСП, виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО». Нашу колекцію поповнив унідекор U164 PE Антрацитовий.

Даний декор в товщині 16мм додано до складських програм Структурних підрозділів Брошнів-Осада та Солоницівка, де він підтримуватиметься в наявності згідно стандартної колекції.

U164 PE

Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

ТОВ “СВІСС КРОНО” вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Вже традиційно, в третій четвер травня в Україні відзначається всесвітній День вишиванки.

Це свято покликане популяризувати українську культуру і традиції, зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишита сорочка вважається одним з найбільш старовинних українських атрибутів. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. У вишивці зашифровано наш генетичний код.

Нехай це свято об’єднує українців по всьому світу.

Чудового настрою та різнобарвних вражень!

DSCN0199

Безпечне та здорове майбутнє праці на ТОВ «СВІСС КРОНО»

Цього року вперше ТОВ «СВІСС КРОНО» долучилось до ініціативи Державної служби з питань праці та Міжнародної організації праці та провело заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», що відзначатимуть 28 квітня.
«СВІСС КРОНО» веде свою діяльність базуючись на культурі безпеки праці та відповідальному ставленні до всіх нормативних та законодавчих вимог. Ми переконані у визначальній ролі та особистій відповідальності за охорону праці на всіх рівнях та у всіх підрозділах нашої організації,» – зазначив Юрій Терлецький, заступник генерального директора з питань пожежної безпеки та охорони праці ТОВ «СВІСС КРОНО».
Компанія зосереджує свої зусилля на безпеці праці та щороку проводить ряд як самостійних, так із залученням відповідних державних служб (ДСНС України, Державної служби з питань праці, Обласних центрів Екстреної медичної допомоги) заходів, та вдосконалює свою діяльність у даному напрямку.

Новий Презентація Microsoft PowerPoint_1555649191

Навчання з пожежної безпеки

Існують правила, які надзвичайно важливо добре знати та розуміти, але які краще ніколи не застосовувати в житті. До них належать – правила пожежної безпеки. Співробітники СВІСС КРОНО досконало володіють такими правилами та періодично оновлюють свої знання. Для того щоб сповна бути озброєними інформацією з охорони праці та пожежної безпеки компанія запрошує для проведення навчання досвідчених лекторів, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Так, 12 березня 2019 року, для співробітників головного підприємства СВІСС КРОНО м. Кам’янка-Бузька відбулось навчання з пожежної безпеки, яке провів начальник циклу практичної підготовки навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області підполковник служби цивільного захисту Гамулець Ігор Богданович.

Під час заняття говорили про важливість дотримання вимог та норм з пожежної безпеки на підприємстві,  види вогнегасників та критерії їх застосування. Працівники СВІСС КРОНО моделювали ситуації, які наближені до реальних та  запитували про правильне забезпечення протипожежного режиму на виробництві.

Співпраця з ДСНС триватиме й надалі, а працівники компанії матимуть змогу застосувати свої знання під час проведення тактико-навчальних тренувань із залученням спецтехніки та екстрених аварійно рятувальних служб.

DSCN0033

Вітаємо зі святом весни та краси – 8 березня!

Любі жінки, прийміть найщиріші вітання з 8 березня від колективу ТОВ “СВІСС КРОНО”. Нехай весна подарує вам натхнення, наповнить серця прекрасними почуттями, принесе перше лагідне тепло. Прекрасні жінки, нехай це тепло оселиться у ваших оселях і душах та зігріває ваших рідних.  Добра, злагоди, достатку та здійснення мрій!

maxresdefault_0

 

Page 1 of 16
123416