Безпечне та здорове майбутнє праці на ТОВ «СВІСС КРОНО»

Цього року вперше ТОВ «СВІСС КРОНО» долучилось до ініціативи Державної служби з питань праці та Міжнародної організації праці та провело заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», що відзначатимуть 28 квітня.
«СВІСС КРОНО» веде свою діяльність базуючись на культурі безпеки праці та відповідальному ставленні до всіх нормативних та законодавчих вимог. Ми переконані у визначальній ролі та особистій відповідальності за охорону праці на всіх рівнях та у всіх підрозділах нашої організації,» – зазначив Юрій Терлецький, заступник генерального директора з питань пожежної безпеки та охорони праці ТОВ «СВІСС КРОНО».
Компанія зосереджує свої зусилля на безпеці праці та щороку проводить ряд як самостійних, так із залученням відповідних державних служб (ДСНС України, Державної служби з питань праці, Обласних центрів Екстреної медичної допомоги) заходів, та вдосконалює свою діяльність у даному напрямку.

Новий Презентація Microsoft PowerPoint_1555649191

Навчання з пожежної безпеки для співробітників підприємства

DSCN0033

Існують правила, які надзвичайно важливо добре знати та розуміти, але які краще ніколи не застосовувати в житті. До них належать – правила пожежної безпеки. Співробітники СВІСС КРОНО досконало володіють такими правилами та періодично оновлюють свої знання. Для того щоб сповна бути озброєними інформацією з охорони праці та пожежної безпеки компанія запрошує для проведення навчання досвідчених лекторів, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Так, 12 березня 2019 року, для співробітників головного підприємства СВІСС КРОНО м. Кам’янка-Бузька відбулось навчання з пожежної безпеки, яке провів начальник циклу практичної підготовки навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області підполковник служби цивільного захисту Гамулець Ігор Богданович.

Під час заняття говорили про важливість дотримання вимог та норм з пожежної безпеки на підприємстві,  види вогнегасників та критерії їх застосування. Працівники СВІСС КРОНО моделювали ситуації, які наближені до реальних та  запитували про правильне забезпечення протипожежного режиму на виробництві.

Співпраця з ДСНС триватиме й надалі, а працівники компанії матимуть змогу застосувати свої знання під час проведення тактико-навчальних тренувань із залученням спецтехніки та екстрених аварійно рятувальних служб.

Вітаємо зі святом весни та краси – 8 березня!

Любі жінки, прийміть найщиріші вітання з 8 березня від колективу ТОВ “СВІСС КРОНО”. Нехай весна подарує вам натхнення, наповнить серця прекрасними почуттями, принесе перше лагідне тепло. Прекрасні жінки, нехай це тепло оселиться у ваших оселях і душах та зігріває ваших рідних.  Добра, злагоди, достатку та здійснення мрій!

maxresdefault_0

 

Перепакування та кур’єрська доставка стільниць

У СВІСС КРОНО знають та чують потреби клієнтів. Адже у нас ви можете замовити послугу перепакування стільниць. Для кожного покупця стільниць SWISS KRONO є доступною послуга індивідуальної упаковки кожної окремої стільниці в цупку поліетиленову плівку для їхнього додаткового захисту.

4864 BS touch of madness

При купівлі стільниці зі стандартної колекції SWISS KRONO кожен покупець також може замовити адресну доставку товару кур’єрською службою. Доставка здійснюється перевізником “Нова пошта” від однієї одиниці товару. Оформити кур’єрську доставку можна в офісах компаній-партнерів SWISS KRONO. За цим посиланням ви можете переглянути перелік компаній-партнерів на території України.

Придбали стільницю «СВІСС КРОНО», а крайку до неї?

_DSC9908d
Компанія «СВІСС КРОНО» постійно працює над тим, щоб запропонувати нашим клієнтам комплексний підхід, адже у створенні оптимальних рішень чи то для офісу, чи для дому, кожна деталь має значення. Колекція кухонних стільниць «СВІСС КРОНО», включаючи 34 нові декори, дозволяє вибрати стільницю на будь-який смак. А для того щоб Ваша стільниця мала бездоганний вигляд та довго і надійно служила Вам, ми пропонуємо до неї відповідну крайку власного виробництва.

Крайка для стільниць призначена для облицювання торцевих поверхонь стільниць. Використання крайки дає змогу захистити стільницю від потрапляння вологи та покращує її естетичні властивості. До всіх декорів стільниць стандартної колекції «СВІСС КРОНО» ми пропонуємо крайку, яка виготовлена з ідентичного матеріалу (пластику CPL/HPL), що й поверхня стільниці, та має аналогічний колір та структуру.

Стільниця, оброблена відповідною крайкою «СВІСС КРОНО» в готовому виробі має вигляд натурального матеріалу (дерево, мармур, камінь, бетон). Вся крайка до стільниць постійно підтримується на складі і є доступною у форматах 3050/4100х31мм та 4100х41мм для стільниць товщиною 28 та 38мм відповідно.

Новий декор ЛДСП

Хочемо представити Вам ще один новий декор ЛДСП, колекції ONE WORLD Ukraine, який ми обирали разом з дизайнерами і який стане гарною заключною нотою нової колекції ЛДСП, виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО»:

4225 OW ДУБ АРТІЗАН

Артізан означає ремісник. При створенні даного декору за основу було взято малюнок та структуру каркасної деревини. В даному декорі дуже добре передано старовинний характер дуба і надано йому виразного індустріального вигляду.

Декор 4225 OW Дуб Артізан вже є доступний для продажу в форматі 2800*2070мм, в товщинах 16 та 18мм.

4225 OW Дуб Артізан

4225 OW 4225 (2)

Нова колекція стільниць ONE WORLD Ukraine 2019

Шановні партнери!

З радістю представляємо Вам нову колекцію Стільниць виробництва ТОВ «СВІСС КРОНО» ONE WORLD Ukraine 2019.

До колекції ввійшли 34 нові декори, що поділяються на 4 категорії: дерево, мармур, камінь|бетон та фантазійні. Всі декори вже є доступні для продажу у форматі 4100*600 мм в двох товщинах – 28 і 38 мм.

З переліком декорів та їхніми фото можна ознайомитись тут. Стільниці нової колекції ONE WORLD Ukraine 2019 мають також багато нових структур.

Також в даній колекції ми раді представити Вам новий профіль R3, який надає стільницям більш сучасного вигляду. В профілі R3 представлені 26 декорів стільниць нової колекції у товщині 38 мм.

профіль R3

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі клієнти та партнери!
Від усього колективу ТОВ «СВІСС КРОНО» сердечно вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо Вам сил та натхнення для нових звершень, успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, добробуту та благополуччя.
Нехай прекрасні зимові свята принесуть Вам мир, спокій і впевненість у майбутньому!

merry x-mas

День Святого Миколая

Вже за традицією компанію СВІСС КРОНО знову долучилась до щорічної організації Дня Святого Миколая для наймолодших мешканців Кам’янки-Бузької, Брошнева-Осади та Солоницівки.

Цього року Святий Миколай з нашою допомогою роздав майже 1500 солодких подарунків у десяти дитячих садочках.

Дітки як завжди старанно готувались до цього свята, зустрічали Миколая святковими віршами та піснями і обіцяли бути чемними та слухняними, щоб наступного року Святий Миколай знову до них завітав.

IMG-2578 IMG-2573 IMG-2607 IMG-2610

Майстер клас із надання долікарняної допомоги у Солоницівському підрозділі ТОВ “СВІСС КРОНО”

11 та 12 жовтня 2017року для працівників Солоницівського підрозділу ТОВ «СВІСС КРОНО» було проведено «Майстер клас» з надання долікарняної  допомоги постраждалим в результаті нещасних випадків.
«Майстер клас» проводили інструктори Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної Медичної Допомоги. 57 працівників підприємства ознайомилися з методами надання допомоги постраждалому при втраті свідомості, зупинці дихання та серцебиття. Працівники змогли практично використати набуті знання при роботі з манекеном.
Також було проведено навчання по методиці накладання пов’язок на рани, мобілізації переломів та травматизмі органів зору. Навчання пройшло в живому та інтенсивному спілкуванні аудиторії з інструкторами. Програма була цікавою і частково новою для присутніх на проведеному заході.

Read More

Page 1 of 15
123415