Компанія SWISS KRONO стала офіційним партнером Чемпіонату бригад швидкої медичної допомоги , який проходив  6-8вересня 2017 року та був організований комунальним закладом Львівської обласної ради , Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф . В заході брали участь бригади швидкої медичної допомоги Львівщини та сусідніх областей західного регіону України, а також команди з Польщі та Чехії.

Даний захід дав можливість підвищити професійний рівень медичного персоналу бригад швидкої допомоги та екстреної медичної допомоги Львівської області ; відпрацювати дії медичного персоналу України та Польщі на випадок виникнення виникнення надзвичайних ситуацій.

8O2A1397 8O2A2285 8O2A2286 8O2A2287 8O2A2383 8O2A2453 8O2A2454 8O2A2456 8O2A2458 8O2A2462

Свята наближаються!

Ялинка – головна прикраса Новорічних свят, яка створює неперевершену атмосферу та настрій.
Компанія SWISS KRONO подарувала громаді міста Кам`янка-Бузька зелену красуню,яка вже прикрашає головну площу міста.

Read More

Ще одна оновлена група у дитячому садочку м.Кам`янка-Бузька

Ми вважаємо нашим обов`язком допомагати та піклуватися про дітей.Саме тому, компанія SWISS KRONO тісно працює із місцевою владою, допомагаючи оновити дитячі садочки, для того аби створити максимально комфортні умови для дітей.
Нещодавно завдяки плідній роботі вдалося оновити ще одну групу і створити затишок та комфорт  для малюків

14B9D55D-6F69-4722-BB2A-F0C4A5295CCA 95891BA5-4A2D-48CF-A157-13FD2F275008

Діти – наше майбутнє!!!

До компанії “SWISS KRONO” звернувся батьківський комітет спортивного клубу “Надія” із проханням допомогти у організації поїздок дітей (членів спортивного клубу) до  Львова та Києва. Дані поїздки несли  пізнавальну та освітню  мету, адже таким чином діти мали можливість ближче познайомитися із історією, архітектурою, культурою та традиціями своєї батьківщини.
Ми завжди з великою радістю беремо участь у подібних проектах,адже діти – наше майбутнє і найкраща наша інвестиція!

Read More

До керівництва компанії SWISS KRONO звернувся організатор молодіжного фестивалю  Lviv Acoustic Fest , який проходив у Львові 8-9 жовтня, Святослав Роман з проханням про допомогу.

viber image2

Read More

Допомога дитячому садочку у смт.Солоницівка

Діти – наше майбутнє! І нашим спільним обов`язком є допомагати та підтримувати діток на шляху їхнього зростання.

До нас звернулися представники Солоницівської селищної ради та батьківський комітет дитячого садочка “Веселі чоловічки” з проханням допомогти облаштувати приміщення групи.
Ось результат:

ФОТО меблі1 ФОТО меблі2 ФОТО меблі3

Безымянный

День працівника лісової промисловості

До компанії SWISS KRONO звернулась Брошнів-Осадська селищна рада із проханням надати спонсорську допомогу для проведення дня працівника лісової промисловості 18 вересня 2016 року.
Ми з радістю допомогли в організації цього заходу.

Допомога в ремонті Храму Святого Вознесіння Господнього у смт.Брошнів-Осада

До керівництва нашої компанії звернулась громада церкви Святого Вознесіння Господнього (смт.Брошнів-Осада) з проханням допомогти у придбанні мідної бляхи для купольної частини Храму на суму 157 296 грн.

Read More

Допомога Івано-Франківській інфекційній лікарні

До компанії SWISS KRONO звернулися представники Івано-Франківської інфекційної лікарні із прохання про допомогу, а саме про надання ЛДСП для виготовлення приліжкових тумб для пацієнтів.
Ми із великою приємністю відгукнулися на це прохання, адже здоров`я людей – це найважливіший пріоритет!

ist8

Допомога церкві Серця Ісуса і Серця Марії у м. Долина

До компанії SWISS KRONO звернувся Парох церкви Серця Ісуса та Серця Марії о. Вітольд Левицький. Церква вже багато років займається вихованням дітей та молоді  (проводять катехизацію, різноманітні спортивні ігри та конкурси, веселі старти та ін.). Також церква організовує духовні літні табори.
З метою покращення умов перебування дітей у таборах настоятель церкви звернувся до нас із проханням виділити ламіновану плиту для облаштування простору для дітей. Ми завжди із задоволенням підтримуємо подібного роду ініціативи, що зробили і цього разу.

a1

Спонсорська допомога дитячій футбольній команді “Брошнів”

За зверненням Голови громадської організації “Спортивний клуб “Брошнів” компанія SWISS KRONO надала матеріально спонсорську допомогу на утримання дитячої футбольної команди “Брошнів”. А саме виділила кошти для придбання футбольного екіпірування та транспортних витрат, що дало можливість команді прийняти участь в дитячих футбольних турнірах області та міжобласних змаганнях в сезоні 2016 року.

Ми пишаємося можливістю брати участь в розвитку молоді нашої країни!

Допомога парафії церкви Святого Вознесіння у смт.Брошнів-Осаді

Компанія SWISS KRONO завжди намагається брати активну участь у житті громад, де знаходяться наші заводи. Так після звернення до нашої компанії громади церкви Святого Вознесіння смт.Брошнів-Осади ми надали будівельну плиту OSB/3 а також шліфовану ДСП для облаштування внутрішніх приміщень церкви, а саме для виготовлення стелажів для недільної школи, облаштування підлоги та кладового приміщення.

Улюблене свято дітвори – День святого Миколая!

Щороку  19 грудня до всіх чемних діток приходить Св. Миколай і приносить подарунки. І в цьому році святий Миколай завітав в усі садочки м.Кам’янка-Бузька, смт.Брошнів-Осада, смт.Солоницівка і щедро обдарував діток подарунками, а компанія “Кроно-Україна” з радістю допомогла йому в цьому!
Подарунки отримали понад дві тисячі дітей у садочках а також діти із малозабезпечених сімей та учасників антитерористичної операції.  В якості подяки  дітки влаштували святковий  концерт. Співали пісні, розповідали вірші і танцювали. В усіх залишились незабутні враження від свята!
ТОВ «Кроно-Україна» вітає усіх із цим чудовим, світлим святом та сподівається, що Св. Миколай принесе  усім нам такі бажані подарунки.

Read More

Реабілітаційний центр для дітей

18 березня 2015 року у смт. Брошнів-Осада на базі колишнього дитячого садка «Світанок» зафункціонував перший у Рожнятівському районі реабілітаційний центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями, до фінансування якого долучилось ТОВ «КРОНО- УКРАЇНА.

На реконструкцію комунального закладу «Центр реабілітації» з районного бюджету було виділено 540 тис. грн.  ТОВ «КРОНО-УКРАЇНА», в свою чергу, також долучилось до придбання реабілітаційного обладнання.

11

«Фінансуючи створення такого центру ми інвестуємо в майбутнє нашої країни», – стверджує селищний голова Іван Шикеринець.

Перші 8 дітей вже розпочинають реабілітацію в центрі, яка триватиме протягом 6 місяців.

12